صفحه اصلی / مشاوره روانشناسی خانواده / شماره مشاوره خانواده شبانه روزی

شماره مشاوره خانواده شبانه روزی

شماره مشاوره خانواده شبانه روزی

شماره مشاوره خانواده شبانه روزی تلفنی رایگان که مشاوره خانواده 24 ساعته آنلاین که همسری را درنظر بگیرید که سرانجام تصمیم می گیرد که “دیگر حاضر نیست چنین زندگی کند.” او جسارت لازم را برای گفتن این حرف به همسرش دارد و می گوید که قصد دارد تا پایان ماه از خانه خارج شود. برخی می پرسند ، تعهد کجاست؟

با همسری مقایسه کنید که تصمیم می گیرد دیگر حاضر نیست اینگونه زندگی کند.

او شجاعت گفتن این حرف ها را به همسرش احتیاج دارد ، و تأیید می کند که برای بهتر شدن اوضاع شش تا دوازده ماه با شریک زندگی سخت کار می کند. برخی می گفتند ، “این تعهد است.”

تعهد این است که وقتی ما تصمیم گرفتیم که خودمان را سخت ترک کنیم و تصمیم بگیریم – و فقط بعد از اینکه این موضوع را برای همسر اعلام کردیم – که دیگر حاضر نیستیم اینگونه زندگی کنیم.

این در مورد آماده بودن برای انجام هر کاری است که برای مدتی طولانی نیاز است تا فرصتی برای تغییر ایجاد شود ، با تکیه بر سازش منطقی ، فداکاری مناسب ، مشاوره حرفه ای و مکالمات زیاد.

اما بسیار مهم است که ابتدا به همسر بگویید ، من حاضر نیستم …” این زمانی است که ساعت شروع به تیک تیک می کند.

شماره مشاوره خانواده شبانه روزی تلفنی

در یک مطالعه ده ساله بر روی 172 زوج گزارش شده در مجله آنلاین روانشناسی شخصیت و اجتماعی  زوج هایی که مایل به کار سخت برای موفقیت در ازدواج هستند ، زوجینی بودند که تمایل به ماندن در کنار یکدیگر داشتند – نه تعجب. شاید آنها تفاوت بین هوشمند بودن و درست بودن را درک کردند.

شماره مشاوره خانواده شبانه روزی
شماره مشاوره خانواده شبانه روزی

هوشمند بودن کاری است که وقتی هدف ما ارتقا رفاه روابط است ، انجام می دهیم. درست بودن کاری است که ما انجام می دهیم وقتی که هدف ما ارتقا خودمان است – پیروزی در بحث یا فشار دادن تا زمانی که نیازها و خواسته های ما غالب شود. ما در مقابل من

یکی از محققان این مطالعه می گوید: “رفتارهایی که ممکن است برای پیروزی در درگیری [زناشویی] انجام دهم ، متفاوت از رفتارهای مناسب برای روابط است.

آنچه داده های ما نشان می دهد این است که تعهد به رابطه است نه تعهد خود نیازهای فوری یک استراتژی به مراتب بهتر [برای محکم نگه داشتن رابطه] است. “

شاید این در قلب تعهد واقعی باشد: انجام آنچه می توانم برای پیروزی در ازدواجم کمک کنم ، در کل می دانم که وقتی رابطه برنده می شود ، این برای من هم یک برد است.

شماره مشاوره خانواده شبانه روزی رایگان

فیس بوک اخیراً در دادگاه طلاق حاضر شده است.

در سال بررسی  از دادخواست طلاق نشان داد که 33٪ از اتهامات رفتار همسر نامناسب ارسال مطلب در فیس بوک به عنوان مدرک ذکر شده است. کلینیک مشاوره خانواده در تهران این رقم از 20٪ افزایش یافته است ، زمانی که یک بررسی مشابه برای اولین بار در دسامبر توسط وب سایت محبوب طلاق انگلیس انجام شد.

سه راه اصلی ارسال پست های فیس بوک در ایجاد مشکلی برای همسران عبارتند از:

پیام هایی به شخصی از جنس مخالف که همسر نویسنده آنها را کشف کرده و آنها را نامناسب می داند

پیام های ارسال شده در طی یک دوره جدایی زناشویی که در آن همسران به شیوه های نامهربانانه درباره یکدیگر می نوشتند

پیام های ارسال شده توسط دوستان فیس بوکی در توصیف رفتار سوال برانگیز همسر ، به طور ناخواسته به همسر دیگر حس و حال بیشتری برای کارخانه طلاق می دهد

شماره مشاوره خانواده شبانه روزی آنلاین

اینجا چه خبره؟ شاید این توهم ایمنی باشد که توسط فیس بوک (و سایر اشکال در ارتباطات آنلاین) منتقل شده است: ما رو در رو نیستیم ، صدای یکدیگر را از طریق تلفن نمی شنویم. این توهم ایمنی ممکن است برای بسیاری از افراد منجر به معاشقه یا عبور از مرزهای مناسب شود.

افرادی که در غیر این صورت ممکن است هرگز در قلمرو امور عاطفی یا جسمی گمراه نشوند ، می توانند اغوا شوند ، چیزی که در ابتدا کاملاً بی ضرر به نظر می رسد.

و اگر شرایط مناسب غالب شود – وصله ای چالش برانگیز در ازدواج ، مبارزه با افسردگی ، شخصیتی که در معرض خطر یا وسوسه قرار دارد – آنچه بی گناه آغاز می شود می تواند به چیز دیگری تبدیل شود. وقتی چنین ارسال هایی توسط همسر کشف می شود ، تعادل زناشویی به راحتی کج می شود.

شماره مشاوره حل مشکلات خانوادگی شبانه روزی

با استفاده از رسانه های اجتماعی یک وسیله ارتباطی نسبتاً جدید در زندگی ما ، در طول مسیر تلفات اجتناب ناپذیری خواهیم داشت زیرا یاد می گیریم از دام های آن جلوگیری کنیم. هر وسیله ارتباطی خطراتی را به همراه داشته است.

گذشته از این ، ازدواج ها قرن ها پس از کشف نامه های عاشقانه بی درنگ در کشو ، و طی صد سال گذشته که همسران متضرر چیزی را از تلفن نجوا می کردند ، متلاشی شده است.

رسانه های اجتماعی با چهره عمومی و دامنه جهانی خود شاید مجموعه پیچیده تری از چالش ها را ارائه دهند. بهترین دکتر روانشناس در تهران شاید همه ما باید درمورد راه های عاقلانه استفاده – و عدم استفاده – از فیس بوک با همسرمان گفت و گو کنیم.

این مطالب را نیز ببینید!

مشاوره ترک اعتیاد تلفنی رایگان

مشاوره ترک اعتیاد تلفنی رایگان

مشاوره ترک اعتیاد تلفنی رایگان مشاوره ترک اعتیاد تلفنی رایگان در حالی که سایر اعضای …

یک دیدگاه

  1. سلام من خانم هستم بعد فوت ناگهانی خواهرم افسردگی شدبد گرفتم و فشار خون و فسار مغز دارم مادرم و پدرم بشدت منو شکنجه میدن و کتک با اینکه میدونن فشار مغز دارم مادرم انفد با مشت به سرم زد و موهامو تا پذیرایی از ریشه میکشبد میخاستم بدونم از نظر قانون راهی دارم برای شکابت ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *