صفحه اصلی / مشاوره روانشناسی کودک / مشاوره تلفنی رایگان روانشناسی کودک

مشاوره تلفنی رایگان روانشناسی کودک

مشاوره تلفنی رایگان روانشناسی کودک

مشاوره تلفنی رایگان روانشناسی کودک که مشاوره کودک تلفنی رایگان و تربیت کودک ما از کلمه زیاد استفاده می کنیم – اعتماد – اما وقتی آن را می گوییم منظورمان چیست؟ وقتی از این کلمه استفاده می کنیم به چه جنبه هایی از رابطه خود اشاره می کنیم؟

در اینجا روشی برای اندیشیدن درباره اعتماد وجود دارد ، سه که ماهیت آن را تعریف می کنند و می توانند به شما در تعیین سطح اعتماد در روابط شما کمک کنند:

آیا می توانم روی تو حساب کنم؟ (آیا توافقات ما با یکدیگر را حفظ می کنید؟ آیا کاری را که می گویید انجام می دهید انجام می دهید؟)

آیا شما برای من آنجا هستید؟ (هنگامی که من واقعاً به حمایت یا مراقبت شما احتیاج دارم ، آیا از من استفاده می کنید؟ در زمانهای چالش برانگیز من ، آیا شما را در اولویت قرار می دهم و در صورت لزوم ، موارد دیگر را برای اینکه از نظر جسمی و روحی برای من حضور داشته باشم ، تغییر می دهم؟

مرکز مشاوره تلفنی رایگان روانشناسی کودک

آیا می دانم من برای شما خاص هستم؟ (کافی نیست که شما به من بگویید من خاص هستم. من باید آن را با چیزهایی که می گویید و انجام می دهم – گفتار و کردار شما) بدانم. وقتی اعتماد وجود دارد ، نباید شک کنم که برای شما خاص هستم.)

این سه سوال معنای اعتماد چیست. وقتی اعتماد وجود دارد ، “… ما نیازی به آزمایش مداوم شریک زندگی خود نداریم تا ببینیم آیا این بار می توانیم به او اعتماد کنیم تا حقیقت را بگوید ، به قول ها عمل کند و به منافع خود فکر کنی. ما فقط تصور می کنیم که می توانیم. .. “**

اگر به سه پرسش “بله” پاسخ داده باشید ، از اعتماد به نفس خوبی در شریک زندگی خود برخوردار هستید. اما آیا شریک زندگی شما نسبت به شما احساس مشابهی دارد.

پیدا کردن گفتگویی داشته باشید که در آنجا با صداقت به این سالات پاسخ دهید. اگر هرکدام از شما به هر یک از ها پاسخ “نه” دادید ، در مورد این موضوع و آنچه برای رسیدن به “بله” لازم است بحث کنید.

مشاوره تلفنی رایگان روانشناسی کودک
مشاوره تلفنی رایگان روانشناسی کودک

اگر هرکدام از شما زبان بسته هستید (که می تواند به راحتی در موضوعی مشکل مانند این اتفاق بیفتد) ، چند جلسه با یک مشاور زن و شوهر در نظر بگیرید تا به مکالمه کمک کنید. اعتماد به نفس بسیار مهم است و در هنگام تشخیص عدم وجود آن ، مهم نیست مهم ترک شانس است.

بهترین مشاوره تلفنی رایگان روانشناسی کودک

تا حدود 50٪ از كودكان بعنوان خورنده خوار قلمداد می شوند و در برابر انواع غذاها – به ویژه سبزیجات – مقاومت می كنند كه برای آنها مفید است.

روانشناسان سالها تلاش کرده اند تا روشهایی را برای کمک به این کودکان در پذیرش غذاهایی که با چنین قاطعیت در برابر آنها مقاومت می کنند ، کشف کنند.

یک رویکرد طی دهه گذشته بیشتر از سایر روشهای تحقیقاتی پشتیبانی یافته است: تکرار قرار گرفتن در معرض .

نحوه عملکرد آن به این صورت است: هر روز به مدت 14 روز ، به کودک خود تکه های کوچکی از سبزیجات هدف واحد “نسبتاً ناپسند(هویج ، کرفس ، گوجه فرنگی ، فلفل قرمز ، فلفل سبز یا خیار ، بسته به سلیقه کودک) را به کودک خود ارائه دهید.

مشاوره کودک تلفنی رایگان مشهد را به صورت خام پیشنهاد دهید و به کودک اجازه دهید تا هر اندازه که دوست دارد غذا بخورد. ممکن است بگویید: “لازم نیست آن را بخورید ، فقط آن را بچشید.

مشاوره آنلاین رایگان روانشناسی کودک

لوسی کوک ، همکار ارشد تحقیقات در مرکز تحقیقات رفتار بهداشت در کالج دانشگاه لندن ، می گوید: “شواهد کاملاً خوب نشان می دهد که 10 (تلاش) کلاهبرداری انجام می شود.

گزارش تحقیقات تیم وی در مجله منتشر شد. تلاش بهینه است ، اما ما كاملاً می فهمیم كه تحمل این مدت فقط از حوصله بسیاری از والدین فراتر است – خصوصاً اگر به نظر نمی رسد كودك پاسخ دهد.”

اگر کودکی پس از 10 بار پذیرش بیشتر نشان ندهد ، کوک از مصرف آن غذای خاص منصرف می شود و با چیز دیگری شروع می کند. در هر مرحله از راه ، والدین خواسته می شوند نسبت به نتایج نگرشی بی طرف و بی تفاوت داشته باشند – “چشیدن این” ساده و بدون فشار ، انتقاد ، ناراحتی و عصبانیت.

کوک اذعان می کند که بعضی از بچه ها تمایلی به امتحان یک غذای ناپسند ندارند ، اما او می گوید یک انگیزه کوچک غیر غذایی می تواند تعادل را برهم بزند . در مطالعات بعدی ، هر زمان كه سبزی مورد نظر را می چشید ، برچسب هایی به بچه های كوچكتر پیشنهاد می شد. همه آنها حاضر بودند حداقل غذا را امتحان کنند.

بهترین مشاوره روانشناسی کودک

بسیاری از والدین در مطالعه گفتند که فرزندانشان در واقع از چشیدن مزه ها لذت برده اند. به نقل از یکی از والدین ، ​​وی گفت: “پس از آن ، او مدام می خواست چیزهای دیگر را امتحان کند.

والدین دیگر احساس می کردند که این آزمایش تأثیر دائمی بر نظر کودک آنها از سبزیجات مورد آزمایش داشته است. مشاوره روانشناسی نوجوان تلفنی یکی از والدین گفت: “این مورد علاقه او است و قبلاً آن را لمس نمی کرد.”

قرار گرفتن در معرض مداوم در طول زمان اغلب چیزی است که برای بزرگسالان برای لذت بردن از غذاهای خاص لازم است – به عنوان مثال قهوه یا آبجو فکر کنید.

دلیل آن این است که جوانه های چشایی کودکان نیز ممکن است برای تطبیق با چیز جدید زمان لازم داشته باشند.

این مطالب را نیز ببینید!

مشاوره روانشناسی ترس از کرونا

مشاوره روانشناسی ترس از کرونا

مشاوره روانشناسی ترس از کرونا مشاوره روانشناسی ترس از کرونا تلفنی و به صورت آنلاین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *