صفحه اصلی / روانشناسی ازدواج / مشاوره روانشناسی اصفهان

مشاوره روانشناسی اصفهان

مشاوره روانشناسی اصفهان

مشاوره روانشناسی اصفهان تلفنی رایگان که مشاوره حل مشکلات خانوادگی که به صورت آنلاین است5 نکته برای حفظ رازداری با یادداشت های درمانی حفظ رازداری با یادداشت های درمانی برای محافظت از مشتری و عمل شما ضروری است.

بسیاری از نظریه ها و پیشنهادات برای مدت زمان نگه داشتن یادداشت های شما وجود دارد ، اینکه در صورت عدم نیاز به آنها چه کاری باید انجام دهید و چگونه آنها را از دست اشتباه دور نگه دارید.

رابطه بین یادداشت های کاغذی سنتی و یادداشت های دیجیتال درمانی همچنین پاسخ های محرمانه متفاوتی را ایجاد می کند. در زیر نکاتی برای حفظ محرمانه بودن با یادداشت های درمانی خود در حال حاضر و در آینده آورده شده است.

محرمانه بودن به دلایل بسیاری حیاتی است ، یکی از مهمترین موارد این است که رازداری برای ایجاد اعتماد بین مشتری و درمانگر وی کلیدی است.

مشاوره روانشناسی اصفهان تلفنی

اگر مشتری احساس نمی کند که سلامتی وی در کف درمانگر خود ایمن است ، احتمال پیشرفتی که سعی دارند با رفاه ذهنی ، رفتاری و عاطفی خود داشته باشند ، کمتر است.

این امر همچنین برای محافظت از مشتری در برابر افرادی که می خواهند از اطلاعات آسیب پذیر استفاده کنند مهم است – در صورت افتادن یادداشت های درمانی ، این امر می تواند برای مشتری خطرناک باشد.

محرمانه بودن با یادداشت های کاغذی بسیار پیچیده تر از یادداشت های دیجیتالی است . از نظر تاریخی ، یادداشت های کاغذی در یک قفسه پرونده با قفل و کلید نگهداری می شدند.

مشاوره روانشناسی خانواده  این دیگر مطمئن ترین راه برای ذخیره یادداشت های درمانی و ایمن نگه داشتن آنها نیست. راه حل های دیجیتالی بسیار امن تر هستند.

مشاوره روانشناسی اصفهان رایگان

اگر شما یک درمانگر هستید که به یادداشت برداری کاغذی بستگی دارد ، باید چند نکته اساسی را بخاطر بسپارید: درمانگران هرگز نباید یادداشت های خود را از جایی که کسی می تواند آنها را پیدا کند ، کنار بگذارند.

این بدان معناست که آنها نباید هرگز روی میز ، قفسه کتاب ، در اتومبیل یا هرجای دیگری که کسی می تواند دست آنها را بگیرد ، رها شود.

مشاوره روانشناسی اصفهان
مشاوره روانشناسی اصفهان

در پایان جلسه ، یادداشت های کاغذ درمانی باید در پرونده مشتری قرار گیرد و با خیال راحت در جایی ذخیره شود که فقط شما می توانید به آنها دسترسی داشته باشید.

یادداشت های روانشناسی درمانی

نت های دیجیتال درمانی می توانند بسیار ایمن تر از نت های کاغذی باشند.

به لطف نرم افزارهای رمزگذاری شده سازگار با ، مانند ، ، و سایر موارد ، یادداشت های دیجیتالی با خیال راحت پشت یک رمزعبور امن قفل می شوند. فقط توسط کاربران مجاز در دسترس هستند.

یادداشت های دیجیتال درمانی همچنین به ارائه دهندگان کمک می کند تا تصویر واضح تری از تمام اطلاعات جمع آوری شده خود بدست آورند.

ارائه دهندگانی که به دنبال بهینه سازی رازداری با یادداشت های درمانی هستند ، باید پیاده سازی یک راه حل دیجیتالی با کیفیت را در نظر بگیرند.

چه مدت باید یادداشت ها را نگه دارید؟
ثبت سوابق قسمت مهمی از نقش شما به عنوان روان درمانگر است. وقتی وقت شما با مشتری تمام می شود ، دشوار است که بدانید چه مدت باید این یادداشت ها را نگه دارید.

بهترین مرکز مشاوره روانشناسی خانواده اصفهان

همیشه این امکان وجود دارد که مشتری در آینده برای خدمات خود بازگردد ، اما نمی توان فهمید چه زمانی یا این اتفاق می افتد.

با یادداشت های کاغذی ، پرونده ها شروع به جمع شدن می کنند و زمانی فرا می رسد که شما باید یادداشت ها را به گونه ای بازنشسته کنید که به صورت محرمانه محرمانه بماند تا فضا برای پرونده های مشتری جدید فراهم شود.

معمولاً دستورالعمل ها یا دستورالعمل هایی وجود دارد که بیان می کند چه مدت باید یادداشت های درمانی را نگه دارید ، اما در حوزه قضایی متفاوت است.دستورالعمل رکورد نگه داشتن در اینجا مفید هستند.

برای اطلاعات بیشتر به ویژه مجوز و حوزه قضایی خود با هیئت صدور مجوز یا قوانین ایالتی خود تماس بگیرید.

مشاوره روانشناسی ازدواج اصفهان

وقتی دیگر به آنها نیازی ندارید باید با آنها چه کار کنید؟
برای حفظ محرمانه بودن در فرآیند یا یادداشت های پیشرفت ، نمی توانید آنها را به راحتی در سطل زباله بیندازید. حتی اگر مدت زمان تعیین شده ای سپری شده باشد ، شما هنوز هم باید یادداشت های خود را با خیال راحت دور بریزید.

نمونه های عالی این مورد ، خرد کردن سوابق کاغذی یا حذف هر ردی از پرونده از پایگاه داده دیجیتال شما است.

باز هم ، اگر در مورد چگونگی دفع بی خطر یادداشت های مشتری دارید ، با مقررات سازمان خود و همچنین شرایط دولت مشورت کنید.

این مطالب را نیز ببینید!

مشاوره قبل از ازدواج رایگان 

مشاوره قبل از ازدواج رایگان مشاوره قبل از ازدواج رایگان تلفنی و مشاوره ازدواج تلفنی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *