صفحه اصلی / مشاوره روانشناسی خانواده / شماره مشاوره روانشناسی رایگان

شماره مشاوره روانشناسی رایگان

شماره مشاوره روانشناسی رایگان

شماره مشاوره روانشناسی رایگان تلفنی و مشاوره راونشناسی آنلاین که مشاوره روانشناسی قبل از ازدواج تلفنی آیا علاقه مند به اخذ دکترای روانشناسی هستید؟ گرفتن دکترا در روانشناسی می تواند دنیای جدیدی از فرصت های شغلی را باز کند.

برای بسیاری از مسیرهای شغلی در روانشناسی ، مدرک دکترا برای کار در آن زمینه ضروری است. دکترای تخصصی یک گزینه است ، اما لزوما تنها مسیر آموزشی موجود نیست.

دکترا ، یا دکترای فلسفه ، یکی از بالاترین درجه هایی است که می توانید در زمینه روانشناسی کسب کنید .

اگر قصد ادامه تحصیل در مقطع تحصیلات تکمیلی را دارید ، ممکن است از خود بپرسید که برای اخذ درجه دکترا چه مدت طول می کشد؟

در روانشناسی . به طور کلی ، مدرک لیسانس چهار سال تحصیل طول می کشد. در حالی که مدرک کارشناسی ارشد به دو یا سه سال تحصیل اضافی بیش از لیسانس نیاز دارد ، تحصیل در مقطع دکترا پس از کسب مدرک لیسانس می تواند بین چهار تا شش سال تحصیلات تکمیلی اضافی طول بکشد.

قبل از اینکه تصمیم بگیرید کدام گزینه برای شما مناسب است ، درباره گزینه های خود تحقیق کنید و تصمیم بگیرید که آیا تحصیلات تکمیلی روانشناسی بهترین انتخاب برای شما است یا خیر.

شماره مشاوره روانشناسی رایگان تلفنی

بسته به اهداف شغلی خود ، برای تمرین در رشته انتخابی خود ، ممکن است نیاز به گرفتن مدرک کارشناسی ارشد یا دکترا در روانشناسی داشته باشید.

در موارد دیگر ، مدرک تحصیلی در یک موضوع مشابه مانند مشاوره یا کارهای اجتماعی ممکن است مناسب تر باشد.

اگر می خواهید عمل خصوصی خود را باز کنید ، دکترای روانشناسی لازم است.

اگر می خواهید یک روانشناس مجاز شوید ، پس باید دکترای خود را بدست آورید. یا یک  در روانشناسی بالینی یا مشاوره.

در بیشتر موارد ، اگر می خواهید در سطح کالج یا دانشگاه تدریس و تحقیق کنید ، به این سطح از درجه نیاز خواهید داشت.

در حالی که فرصت هایی برای افراد دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته های تخصصی مختلف مانند روانشناسی صنعتی – سازمانی و بهداشت در دسترس است ، کسانی که دارای مدرک دکترا هستند به طور کلی دستمزد بالاتر ، تقاضای شغل بیشتر و فرصت بیشتری برای رشد پیدا می کنند.

به منظور کسب درجه دکترا در روانشناسی ، شما ابتدا باید با گرفتن مدرک لیسانس خود شروع کنید. گرچه کسب مدرک کارشناسی در روانشناسی می تواند مفید باشد ، دانش آموزان دارای مدرک لیسانس در سایر موضوعات نیز می توانند دانش خود را در مقطع دکتری روانشناسی استفاده کنند.

شماره مشاوره روانشناسی آنلاین رایگان

برنامه های . برخی از دانشجویان ممکن است در رشته روانشناسی نیز مدرک کارشناسی ارشد کسب کنند ، اما بسیاری از برنامه های دکترا نیازی به آن ندارند.

بعد از اینکه در یک دوره تحصیلات تکمیلی پذیرفته شدید ، معمولاً حداقل چهار سال طول می کشد که بگیرید. و یک سال دیگر برای گذراندن دوره کارآموزی.

پس از برآورده شدن این شرایط ، می توانید در امتحانات ایالتی و سراسری شرکت کنید و مجوز فعالیت روانشناسی در ایالتی را که می خواهید کار کنید ، بگیرید.

شماره مشاوره روانشناسی رایگان
شماره مشاوره روانشناسی رایگان

پس از ورود به سطح تحصیلات تکمیلی روانشناسی ، باید یک حوزه تخصصی مانند روانشناسی بالینی ، روانشناسی مشاوره ، روانشناسی سلامت یا روانشناسی شناختی را انتخاب کنید .

انجمن روانشناسی آمریکا  اعتبار برنامه های تحصیلات تکمیلی در سه زمینه: بالینی، مشاوره و روانشناسی مدرسه. 2 اگر شما علاقه مند به رفتن به یکی از این زمینه های تخصصی هستید ، مهم است که مدرسه ای را انتخاب کنید که از طریق اعتبار سنجی دریافت کرده باشد.

برای بسیاری از دانشجویان ، این انتخاب ممکن است به یک برنامه روانشناسی بالینی در مقابل یک برنامه روانشناسی مشاوره منتهی شود. شباهت های زیادی بین این دو وجود دارد.

شماره مشاوره روانشناسی خانواده رایگان

گزینه ها وجود دارد ، اما تفاوت های مهمی وجود دارد که دانشجویان باید در نظر بگیرند. برنامه های بالینی ممکن است بیشتر تمرکز تحقیق داشته باشند در حالی که برنامه های مشاوره تمرکز بیشتری بر روی عمل حرفه ای دارند.

مسیری که انتخاب می کنید تا حد زیادی به کارهایی که قصد دارید بعد از اتمام دوره خود انجام دهید بستگی دارد.

جایگزین، گزینه ها
البته دکترا در روانشناسی تنها گزینه تحصیلات تکمیلی نیست.

گزینه ای برای مدرک دکترا است که شاید شما نیز بخواهید آن را در نظر بگیرید. در حالی که شباهت های زیادی بین این دو درجه وجود دارد ، سنتی است.

برنامه ها بیشتر تمایل به تحقیق دارند در حالی که . برنامه ها اغلب بیشتر تمرین محور هستند.

دکترا اگر می خواهید تمرینات حرفه ای را با آموزش و تحقیق آمیخته کنید ، در حالی که Psy.D. اگر می خواهید عمل روانشناسی خصوصی خود را باز کنید ، گزینه ممکن است انتخاب مورد نظر شما باشد.

شماره مشاوره روانشناسی قبل از ازدواج

 نویسندگان در کتاب خود “راهنمای خودی برای برنامه های تحصیلات تکمیلی در روانشناسی بالینی و مشاوره” پیشنهاد می کنند که یکی از تفاوت های اساسی بین گزینه های دو درجه این است .

برنامه ها تولید کنندگان تحقیق را آموزش می دهند در حالی که برنامه ها مصرف کنندگان تحقیق را آموزش می دهند.

با این حال ، در هر صورت ، فرصت های حرفه ای برای تمرین با هر دو نوع درجه تحصیلی بسیار مشابه است.

تحقیقات نشان می دهد که از نظر شناخت حرفه ای ، فرصت های شغلی یا مهارت های بالینی تفاوت های قابل تشخیصی بین دانشجویان آموزش دیده در مقطع دکتری وجود دارد.

 یکی از معدود تفاوت ها این است که کسانی که دکترا دارند. مدرک تحصیلی به احتمال زیاد در محیط های دانشگاهی و دانشکده های پزشکی استخدام می شود.

کارهای اجتماعی ، مشاوره ، آموزش و علوم بهداشتی سایر گزینه های تحصیلات تکمیلی است که اگر تصمیم بگیرید که درجه دکترا بهترین تناسب با علاقه و اهداف شغلی شما نیست ، ممکن است بخواهید آنها را در نظر بگیرید.

مشاوره روانشناسی کودک تلفنی رایگان

اگر مدرک دکترا را در نظر دارید. در روانشناسی ، مدتی را با دقت در مورد گزینه های خود تحقیق کنید و به اهداف آینده خود فکر کنید. درجه دکترا تعهد عمده ای در زمان ، منابع و تلاش است ، بنابراین ارزش دارد که در نظر بگیرید کدام گزینه برای اهداف شما مناسب است.

دکترا اگر شما به یک دانشمند در این زمینه علاقه دارید و می خواهید انجام تحقیق و عمل حرفه ای را ترکیب کنید ، در روانشناسی می تواند یک انتخاب عالی باشد.

اگر شما علاقه مند به کار در دانشگاهی هستید که در آن کلاسها را تدریس می کنید و در مورد موضوعات روانشناسی تحقیق می کنید ، آموزش بسیار خوبی است.

این مطالب را نیز ببینید!

مشاوره ترک اعتیاد تلفنی رایگان

مشاوره ترک اعتیاد تلفنی رایگان

مشاوره ترک اعتیاد تلفنی رایگان مشاوره ترک اعتیاد تلفنی رایگان در حالی که سایر اعضای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *