صفحه اصلی / مشاوره روانشناسی خانواده / مشاوره خانواده تلفنی رایگان 24 ساعته

مشاوره خانواده تلفنی رایگان 24 ساعته

مشاوره خانواده تلفنی رایگان 24 ساعته

مشاوره خانواده تلفنی رایگان 24 ساعته در بهترین مرکز مشاوره خانواده تلفنی رایگان که شبانه روزی می باشد ،مرکز مشاوره خانواده مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا بتوانید با ما صحبت کنید.

وقتی کودکی کشته می شود توجه ما را به خود جلب می کند. سخنان نیکلاس اسکوپتا ، مدیرعامل سابق اداره خدمات کودکان را در نظر بگیرید: “مردم ممکن است پیامدهای سیستم را درک نکنند ، اما آنها دقیقاً می دانند که چه زمانی کودک کشته شد.”

درست است. فنجان قهوه خود را پوشیدیم ، سرمان را از روی کاغذ بیرون آوردیم و از رفت و آمد صبحگاهی خود استراحت کردیم.

با دوستان و همکاران ، بحث کردیم (اصلاحات سازمانی در مقابل مسئولیت شخصی).

در خانه ، ما رویکرد انضباطی خود را تجدید نظر می کنیم. در ذهن ما ، تا لحظات کوتاه ، متوجه ترس از دست دادن فرزند می شویم و عصبانی هستیم. اما به مرور زمان ، یکی دو هفته دیگر ، به راه خود ادامه می دهیم. باید باشد.

شماره مرکز مشاوره خانواده تلفنی رایگان شبانه روزی

توجه رسانه ها در مورد مرگ نیکسمری براون و خشم عمومی ناشی از آن ضروری و بسیار دیر بود. در نتیجه مستقیم این داستان ، ما شاهد افزایش چشمگیر گزارش های کودک آزاری و همچنین مطالعه مورد نیاز برای بهبود سیستم مهار کودک هستیم.

با این حال ، موفقیت تنها با تعداد گزارشات درخواستی یا میزان پایین مرگ و میر نوزادان قابل اندازه گیری نیست.

دهها هزار کودک نیویورکی که هر ساله از کودک آزاری بیرون می آیند چطور؟ اغلب ، کودکانی که خشونت خانگی را تجربه می کنند دچار آسیب روانی عمیقی هستند.

مشاوره خانواده تلفنی رایگان 24 ساعته
مشاوره خانواده تلفنی رایگان 24 ساعته

بسیاری از افراد دچار اختلال استرس پس از سانحه می شوند. بنابراین در حالی که توجه شما را جلب می کنیم ، اجازه دهید فرزندان بازمانده را نیز نجات دهیم.

به پسر 10 ساله ای نگاه کنید که از رفتن به مدرسه می ترسد ، پس از تجاوز عمویش به او مکرراً قابل توقف نیست. روشی که یک پسر 15 ساله توسط پدرش به او آموزش داد تا برادر کوچکش را کتک بزند.

یا پسر بچه 6 ساله فهمید که با ضرب و شتم مکرر و جدا کردن ذهن خود از بدن ، دیگر نمی تواند احساس درد کند. اینها قهوه های زنده نیکسماری هستند.

بهترین مشاور خانواده آنلاین رایگان 24 ساعته

آنها ناامید و مضطرب هستند. آنها اذیت می شوند ؛ مسابقات را شروع می کنند. آنها ممکن است نخوابند و وقتی می خوابند ، کابوس می بینند.

آنها ممکن است از نظر احساسی نسبت به جهان حساس شوند ، دوستان خود را کنار بگذارند و دیگر از زندگی لذت نبرند. این کودکان غالباً تصور کوتاهی از آینده دارند.

جهان بینی آنها از بین رفت. آنها دیگر به بشریت و خودشان اعتماد ندارند. چگونه یک کودک می تواند جهان را درک کند که در آن مراقبان سعی می کنند کودکان را اذیت کنند یا بکشند؟

ما باید علائم روانی ناشی از ضربه ای را که این کودکان متحمل شده اند برطرف کنیم.

هنگامی که این کودکان به مکانی امن می رسند ، باید به آنها زندگی ، بازی و عشق ورزیدن دوباره آموزش داده شود. آنها باید بدانند که دنیا آنها را ترک نکرده است ، هر چند که سرپرستان آنها به آنها آسیب رسانده باشند.

ما از کتابهای چک خود – و برخی از ما داوطلبانه – برای کمک به کودکان در دارفور ، نیواورلئان ، جنوب شرقی آسیا ، منهتن جنوبی ، که در اثر سونامی ویران شده است ، استفاده می کنیم.

مشاوره حل مشکلات خانوادگی تلفنی

این آسیب برای ما قابل مشاهده است. اما اکنون که درک جامعی از پیامدهای روانی مواردی مانند جنگ ، بلایای طبیعی و تروریسم بین المللی داریم ، ما موظف هستیم پیامدهای روانی ناشی از خشونت فیزیکی را در خانه در نظر بگیریم.

مارتین لوتر کینگ در مبارزه با نژادپرستی گفت: “هیچ آمریکایی بی مسئولیت نیست.” او همه آمریکایی ها را به مبارزه برای عدالت و برابری نژادی دعوت کرد.

من بی صبرانه منتظر روزی هستم که یک رهبر – مارتین لوتر کینگ – از هریک از ما بخواهد که در برابر وضعیت خاموش کودکان خشن ایستادگی کند.

تا آن زمان ، روی  تمرکز کنید تا بهتر بفهمید که کودک آزاری ضربه است.

زمان زیادی طول می کشد تا والدین برای فرزندان خود درمان کنند ، متخصصان روانپزشکی به درستی PTSD را تشخیص داده و درمان کنند و کودکان نیز بهبود یابند.

ما بهتر می توانیم پیشرفت خود را به سمت مسابقه ای پیش ببریم که به اندازه مجروحان از عزاداران مراقبت می کند.

این مطالب را نیز ببینید!

مرکز مشاوره خانواده در انزلی

مرکز مشاوره خانواده در انزلی

مرکز مشاوره خانواده در انزلی مرکز مشاوره خانواده در انزلی تلفنی رایگان در بهترین مرکز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *