صفحه اصلی / مشاوره روانشناسی خانواده / مشاور خانواده تلفنی رایگان

مشاور خانواده تلفنی رایگان

مشاور خانواده تلفنی رایگان

مشاور خانواده تلفنی رایگان در بهترین مرکز مشاوره خانواده تلفنی که شماره مشاور خانواده تلفنی رایگان در این سایت موجود است پس با ما باشید تا ادامه مطلب را بخوانید.

بسیاری از مردم تصور می کنند که داشتن عزت نفس خوب به این معنی است که شما به تأیید هیچکس نیاز ندارید ، این که نظر خوب شما نسبت به خودتان بر هر نگرانی در مورد نظر دیگران در مورد شما بیشتر است.

اما صرف نظر از عزت نفس اولیه خود ، ما نگران آنچه دیگران فکر می کنند هستیم ، و این چیز خوبی است. ما حیوانات اجتماعی هستیم.

ما سنگ نیستیم ، افرادی هستیم که در میان گروه های مختلف جمعیت دیگر مردم زندگی می کنیم. واقعاً برای دیگران مهم نیست که برای مشکلات اجتماعی چه فکر می کنند.

چرا به نظر می رسد افرادی که دارای عزت نفس خوب هستند اهمیتی نمی دهند که دیگران در مورد آنها چه فکر می کنند؟ آنها واضح صحبت می کنند و علناً بدون هیچ گونه ترس از تمسخر یا قضاوت صحبت می کنند.

بین عزت نفس بالا و پایین تفاوت وجود دارد – این در مورد این نیست که آیا شما اهمیت می دهید که دیگران در مورد شما چه فکر می کنند. همانطور که انتظار دارید آنها فکر کنند.

شماره مشاور خانواده تلفنی رایگان

افرادی که عزت نفس پایینی دارند معتقدند دیگران از آنها انتقاد خواهند کرد. این اعتقاد نمایی از احساسات انتقادی خودشان است.

به عنوان مثال ، اگر فکر کنم آنچه که گفتم احمقانه است ، به سختی می توانم باور کنم که شما با من مخالف هستید.

اگر من مستقیماً از شما نپرسم که در مورد آنچه گفتم چه فکر می کنید ، هرگز او را عاقل نمی دانم.

مشاور خانواده تلفنی رایگان
مشاور خانواده تلفنی رایگان

بدون این اطلاعات ، من اعتقاد خود را ادامه می دادم: آنچه گفتم احمقانه است و باید دهانم را بسته نگه می داشتم.

فردی که عزت نفس بالایی دارد به اندازه افراد دارای اعتماد به نفس پایین از آنچه دیگران فکر می کنند آگاه است ، اما وقتی فردی با عزت نفس بالا شواهد روشنی بر خلاف آن ندارد ، می گوید یا می گوید که تصور می کند ایمان او نشان دهنده این باور است که او قابل قبول است.

بهترین مشاور خانواده تلفنی رایگان

او حداقل اصول اولیه تعامل اجتماعی را درک می کند ، نه چندان دور از نحوه رفتار عادی او.

بسیاری از کسانی که به عزت نفس خود آسیب رسانده اند ، شواهد روشنی از آنچه از فرزندان خردسالشان از آنها انتظار می رفت و چگونه برخلاف آن انتظارات دریافت نکرده اند.

یا بدتر ، پیام واضح است و به طور مداوم منفی است. لحظه به لحظه با عزت نفس خود ، آنها هنوز در حال بررسی هستند. آنها نمی دانند چه احساسی دارند ، اما فرض می کنند که خود را پست تر می دانند.

روابط با کسانی که عزت نفس آنها آسیب می بیند مملو از خطرات است – منابع مناسب در اطراف ما وجود دارد.

تا زمانی که با دیگران ارتباط برقرار کنید ، می توانید شکاف هایی را که دوران کودکی خود پشت سر گذاشته است پر کنید. شما می توانید بفهمید که واقعاً چگونه هستید. این به شما امکان می دهد استراحت کنید یا روی تغییر چیزها کار کنید. احتمالاً هر دو.

مشاوره خانواده آنلاین رایگان

شما می توانید اطلاعات مورد نیاز خود را برای اطمینان بیشتر در روابط خود و خودتان جمع آوری کنید. اطلاعات در اطراف شما وجود دارد. باید بپرسی.

در اینجا چند نمونه وجود دارد که من آنها را ضبط می نامم:

“آیا من وقتی به شما گفتم که 43 ساله ها نباید خرس عروسکی بپوشند ، کاری با شما کردم؟” “

“من نمی دانستم که میزبان خوبی هستم. آیا چیزی می خواهید؟”

“اذیت شدی ، من به تو صدمه زدم؟”

ضبط با تقویت خود در روابط عزت نفس را افزایش می دهد.

اطلاعات قدرت است و ما حق داریم آن را بخواهیم. هرچه در روابطمان با دیگران احساس قدرت بیشتری کنیم ، تلاش برای اجتناب از روابط نزدیک ضروری تر می شود.

این مطالب را نیز ببینید!

مرکز مشاوره خانواده در انزلی

مرکز مشاوره خانواده در انزلی

مرکز مشاوره خانواده در انزلی مرکز مشاوره خانواده در انزلی تلفنی رایگان در بهترین مرکز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *