صفحه اصلی / مشاوره روانشناسی

مشاوره روانشناسی

مرکز مشاوره روانشناسی تلفنی

 مشاوره روانشناسی و مشاوره خانواده ، مشاوره کودک ، مشاوره ازدواج

چرا از مشاوره روانشناسی تلفنی استفاده کنیم ؟

امروزه مشاوره تلفنی در بین مردم بسیار محبوب شده است. سیستم مشاوره تلفنی به شما امکان می دهد با کمترین هزینه ممکن با بهترین متخصصان مشورت کنید و به شما در رفع مشکلات بهداشت روان کمک کنید.

مشاوره تلفنی نیز در بین مشاوران بسیار محبوب است زیرا بسیاری از افرادی که قادر به ارائه مشاوره شخصی نیستند می توانند به خدمات پزشکی دسترسی پیدا کنند.

سیستم مشاوره تلفنی ، اگرچه مدتهاست که وجود دارد ، اما ما شاهد پیشرفت در کارهای روزمره آن هستیم. مرکز مشاوره هنرهای زندگی پیشگام این روشها برای کاهش مشکلات مشاوره در سراسر ایران با ارائه انواع مشاوره ، تلفن ، بهترین روشها و مشاوره شخصی است.

بهترین مرکز مشاوره روانشناسی

مرکز مشاوره گروه مالیم با ارائه تعدادی شماره تلفن برای خدمات مشاوره موبایل ، مشاوره را برای مردم عزیز ما تسهیل کرده است.

در عین حال ، هزینه خدمات مشاوره ای بسیار کم است و با کیفیت بالای خدمات بهداشت روان مشخص می شود. زیرا مشاوره روانشناسی توسط یک مشاور مجرب ارائه می شود.

  • 43 52 907 909     تماس فقط از طریق تلفن ثابت

مشاوره تلفنی روانشناسی به دلیل عدم مشاوره صورت باید توسط افراد باتجربه با دانش و مهارت های بهداشت روانی گسترده انجام شود.

از آنجا که مخاطبان بیشتر و بیشتر به مشاوره حضوری از طریق تلفن ادامه می دهند ، کیفیت مشاوره ذهنی باید برابر با تأمین نیازهای فردی مشاوره باشد.

خدمات مشاوره تلفنی ما :

مشاوره تلفنی خانواده که در آن بایستی تمام مشکلات حل خانوادگی بررسی شود  به دلیل عدم مشاوره صورت باید توسط افراد باتجربه با دانش و مهارت های بهداشت روانی گسترده انجام شود. از آنجا که مخاطبان بیشتر و بیشتر به مشاوره حضوری از طریق تلفن ادامه می دهند ، کیفیت مشاوره ذهنی باید برابر با تأمین نیازهای فردی مشاوره باشد.

مشاوره روانشناسی طلاق تلفنی رایگان که در آن باید مسایل حقوقی نیز بررسی شود اگر تقاضای طلاق کنید ، مشاور تلفنی به عنوان فردی بی طرف و باتجربه ، دلایل تصمیم گیری در مورد طلاق و اینکه آیا امیدی به ادامه رابطه زناشویی وجود دارد را بررسی می کند و یا بهبود می یابد. بنابراین ، یک راه حل عملی ارائه می شود. این دستورالعمل ها بعد از طلاق و اینکه چگونه می توانید خطر را برای خود و فرزندان خود کاهش دهید ارائه می دهد. می توانید مشاوره طلاق بگیرید.

مشاوره روانشناسی تحصیلی که به تشویق کودکان برای مطالعه درس ها و نحوه آموزش انها می باشد شما می توانید در مورد دبیرستان ، دانشگاه ، آزمون قبولی کارشناسی ارشد ، برنامه پزشکی ، برنامه پزشکی ، با دانشجوی پزشکی ، تغییر در زمینه آموزش در همه مقاطع ، از دانشگاه ، دروس بدون آزمون درب ، کنید. ، تحصیل در خارج از کشور ، پرش از کلاسها ، مشکلات یادگیری و کاهش استرس و استرس در مدرسه. مشاوران خبره می توانند در این زمینه به شما کمک کنند. برای دریافت نکات آموزشی کلیک کنید.

ارتباط تلفنی به شما در انتخاب شریک زندگی قبل و بعد از ازدواج کمک می کند. در مرکز مشاوره هنر زندگی می توانید س مربوط به موضوعات مختلف عروسی را بپرسید و پاسخ های صحیح را پیدا کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد نیازهای مشاوره ازدواج اینجا را کلیک کنید.هنگام انجام رابطه جنسی ، می توانید در مورد نقاط ضعف و مشکلات زناشویی خود ، از جمله انزال زودرس ، انزال دیررس ، تردید جنسی ، بیماری های مقاربتی ، استمنا or یا زنانگی و غیره صحبت کنید. علاوه بر این ، دسترسی به مشاوره جنسی در زمینه آموزش نیاز به اقدامات و اقدامات مناسب و مناسب جنسی دارد.

نکات مربوط به اعتیاد به مواد مخدر می تواند به شما کمک کند گام به گام همه علل اعتیاد به الکل را تشخیص داده و انواع داروها را از طریق تلفن خلاص کنید. در مرکز مشاوره دارویی در مرکز هنر زندگی می توانید مسائل مربوط به برده داری یا عزیزان و مشاوران باتجربه و آموزش دیده خود را در این منطقه مطرح کنید. مشاوره اعتیاد به الکل به شما کمک می کند تا از درمان حمایتی استفاده کنید و احتمال عود سیگار را کاهش دهید.

گروه مشاوران مالیم

گروه مشاوران مالیم

اولین سامانه مشاوره ی تلفنی کشوری

  • 2512
  • مشاور خانواده تلفنی رایگان

مشاور خانواده تلفنی رایگان

آگوست 1st, 2021|0 Comments

مشاور خانواده تلفنی رایگان مشاور خانواده تلفنی رایگان در بهترین مرکز مشاوره خانواده تلفنی که شماره مشاور خانواده تلفنی رایگان در این سایت موجود است پس با ما باشید تا ادامه مطلب را بخوانید. بسیاری [...]

  • 2508
  • مشاوره خانواده تلفنی رایگان 24 ساعته

مشاوره خانواده تلفنی رایگان 24 ساعته

آگوست 1st, 2021|0 Comments

مشاوره خانواده تلفنی رایگان 24 ساعته مشاوره خانواده تلفنی رایگان 24 ساعته در بهترین مرکز مشاوره خانواده تلفنی رایگان که شبانه روزی می باشد ،مرکز مشاوره خانواده مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا [...]

  • 2504
  • مشاوره خانواده رایگان در قم

مشاوره خانواده رایگان در قم

جولای 29th, 2021|0 Comments

مشاوره خانواده رایگان در قم مشاوره خانواده رایگان در قم تلفنی که مشاوره خانوادگی قم و مشاوره رایگان خانواده در شهر قم که با تلفن ثابت می باشد. چرا خانواده ها مهم هستند؟ علیرغم تکامل [...]

این شعار ماست هر ایرانی 5 دقیقه مشاوره رایگان

بیش از 1 میلیون کاربر عضو خانواده مالیم می باشند

چرا مشاوره روانشناسی آنلاین

یافتن یک روانشناس باتجربه و باتجربه برای جلسات شخصی ، برنامه های شلوغ ، صرف وقت و هزینه زیاد ، مشکلات ترافیکی و … بسیاری از هموطنان عزیز ما مجبور شده اند از کمک و پشتیبانی روانشناسان استفاده نکنند.

مشاوره روانشناسی گروه مالیم مفتخر است مجوز سازمان نظام روانشناسی و مشاوره را در جمهوری اسلامی ایران ، همراه با مشاوران و متخصصان با تجربه روانشناسی ، به دلیل توانایی پاسخگویی به برای حل مشکلات شهروندان از طریق مشاوره تلفنی.

مشاوره فردی
مشاوره فردی به مواردی مانند افسردگی ، وسواس ، اعتماد به نفس ، بی انگیزگی ، بدبینی و سو ظن ، ترس ، استرس ، اضطراب ، پرخاشگری و … می پردازد.

بنابراین ، یک مشاور از طریق مشاوره روانشناسی تلفنی به افراد کمک می کند تا از نظر روانی و جسمی به هماهنگی برسند.

افکار منفی و وسواسی چگونه تغییر می کنند؟

چرا در زمینه های مختلف نیاز به تأیید دیگران احساس می کنید؟

آموزش مهارتهای ارتباطی چه تاثیری در تصمیم گیری افراد دارد؟

مشاوره خانواده

با توجه به تفاوتهای فکری ، رفتاری ، روانی و روانی بین زن و مرد ، طبیعی است که اختلافات بین همسران ایجاد شود. بنابراین ، انتخاب محلول و روش های استفاده از آن بسیار مهم است.

کمک تلفنی و آنلاین از مشاور خانواده به شما کمک می کند تا راه درست و عملی را انتخاب کنید.

چگونه می توانم مشکل برقراری ارتباط با کودکان را حل کنم؟
آیا می توانم رفتار خود یا سایر اعضای خانواده را تغییر دهم؟
چگونه اختلاف سلیقه خود را بیان کنیم؟
یادگیری اصول ترحم در روابط زناشویی چقدر مثر است؟