صفحه اصلی / روانشناسی جنسی / شماره مشاوره جنسی آنلاین

شماره مشاوره جنسی آنلاین

شماره مشاوره جنسی آنلاین

شماره مشاوره جنسی آنلاین که مشاوره جنسی تلفنی توسط خانم که مشاوره حل مشکلات زناشویی که اختلال استرس پس از سانحه و نحوه مقابله با آن اگر در اتفاقات زندگی ، یک رویداد خشونت آمیز یا هرگونه آسیب دیدگی باعث شده است که اگر شما را از دست داده و پناهگاه نرم افزار را انتخاب کنید ، اگر دانید که ممکن است چقدر ناتوان کننده باشد.

وقتی می خواهید از کنار این نوع شرایط جلو بروید ، لازم است همه چیز را در مورد گزینه استرس پس از سانحه یاد بگیرید ، اگر شما بهبود می یابید و مورد نیاز است و شایعه خود را بد آورید.

با توجه به این نکته ، برخی از توصیه های ارزشمند وجود دارد که می تواند برای بهبود PTSD استفاده کند.

نکته شماره 1: از یک درمانگر کمک حرفه ای بگیرید و به طور منظم در جلسات شرکت کنید

شماره مشاوره جنسی آنلاین رایگان

شاید مهمترین کاری که باید انجام شود اگر از PTSD رنج من برید ، با یک پزشک متخصص تماس بگیرید اگر بتوانید به شما کمک کند.

این علامت ضعف نیست و تشخیص PTSD به معنای نیاز به کمک است و مانند هر شرایطی که به درمان نیاز دارد.

این متخصص قادر است تا شما را کمک کند تا علائم را کاهش دهد و علائم را کاهش دهد ، به همین دلیل است که باید به طور منظم در جلسات شرکت انجام شود.

از نظر توصیه برای مقابله با PTSD ، مهمترین قدم برای درمان یک متخصص حرفه ای است.

مطمئن باشید که بیمه درمانی شما را هماهنگ می کند تا اگر این جلسات بهداشت روان را بپذیرید ، با توجه به قیمت مناسب برای مراقبت از سلامت روان و تخفیف پزشکی به پزشک عمومی مراجعه کنید.

بهترین مرکز مشاوره جنسی آنلاین

نکته شماره 2: راه های مقابله با بازگشت به گذشته را در بایاموزید

هم چنین نکات مهمی وجود دارد که باید برای مقابله با فلاش بک در زمان بروز ، آنها را بخاطر بسپارید.

فلاش بک از PTSD می تواند ترسناک ترین قسمت شما باشد زیرا دوباره تجربه کنید اگر یک واقعه آسیب برساند ، می توانید یک پروتکل را برای کنار آمدن با این فلاش بهترین گزینه مهارتی کنید که می توانید آن را فراموش کنید.

قبل از هر چیز و به طور مرتب ، تمرین تنفسی را انجام دهید که به شما کمک می کند تا هنگام بازگشت به عقب ، آرام شوید و به خاطر بیاورید. در طول بازگشت به عقب به تمرینات تنفسی خود را بپردازید و مرتباً تا 10 بشمارید تا آرام شوید.

شماره مشاوره جنسی آنلاین
شماره مشاوره جنسی آنلاین

اطمینان حاصل کنید که حس خود را تنظیم کنید ، مانند بوی یا صدا ، تا شما را محکم نگه دارید و آن را محکم کنید و خود را زمین بزنید.

مشاوره زناشویی و مشکلات جنسی

با وقوع فلش بک ، با آن مبارزه نکنید. این ممکن است ضداسلامی به نظر برسد ، اما با گذشت ضرب المثل قدیمی ، اگر مقاومت کند ، ادامه می دهد.

اگر به جای مقابله با آن ، در برابر فلش بک مقاومت کنید ، به طور معمول مداوم مخالف است که در سیستم شما هنوز نیست ، رخ می دهد.

مانند یک مشاهده معمولی نسبت به آن اگر طرف باشید ، تا یاد بگیرید که به فلش بک متصل نشوید و آن را واقعی تر از آن است که هست.

روش دیگر برای بازگشت از بازگشت به پشت ، استفاده از نوارهای الاستیک در اطراف مچ دست شما است که می توانید در هر زمان که از طریق فلش بک رد کنید ، تحت تأثیر محکم و ناگهانی قرار دهید تا کاملاً به واقعیت برگردید.

مشاوره جنسی توسط خانم

بعلاوه ، نگهداری منظم یک ژورنال به شما امکان می دهد که باعث محکم شدن خودتان شود زیرا شما را درک می کند و تشخیص می دهد که با آن کنار بیاید.

نکته شماره 4: خود را پرورشی کنید و خود را درمان کنید

به طور منظم ، شما باید اطمینان حاصل کنید که با احساس کلی رفاه خود را هماهنگ می کنید.

یک راه برای انجام این کار این است که به فعالیت های مثبت بپردازید ، چیزهایی که از آنها لذت ببرید و فعالیت خود را انجام دهید و کامل کنید و ارزش آن را بگیرید.

شما همچنین باید به عنوان یک شخص خود را در آغوش بگیرید و در صورت لزوم به خود اجازه دهید تا آرام باشید و استراحت کنید.

مشاوره روانشناسی و درمان سکسولوژی

خودتان را به طور منظم با یک ماساژ یا جلسه آبگرم درمان کنید و به سختی از سرگرمی ها و فعالیت های مختلف بپردازید که برای شما مثمر ثمر خواهد بود.

بعلاوه ، غذای سالم و مقوی بخورید ، مقدار زیادی آب بنوشید و هشت ساعت بخوابید تا همیشه روز خود را در سطح شادی و سلامتی سپری کنید.

نکته شماره 5: ایجاد یک حلقه اجتماعی مثبت

شرکتی که شما در آن نگه دارید تا حد زیادی در مقابله با علائم PTSD شما پیش از رفتن. وقتی در زندگی خودتان را خیرخواهید داشته باشید.

بهترین حالت را دارد که شما و شما بخواهید ، یک سیستم پشتیبانی مثبتی داشت که شما را کمک می کند هر مرحله را ادامه دهید.

زندگی زناشویی خود را با لذت شروع کنید

افراد مثبت در واقع برای بهبود یک ضرورت وجود دارند ، اگر خواهان خانواده و دوستان خود باشید یا برای پاسخگویی و پشتیبانی به گروه جدید بپیوندید ، این یکی از مهمترین مراحل برای پیگیری است.

نکته شماره 6: در حین بهبود مواد و عوامل ایجاد کننده فلاش بک های PTSD دور شوید.

همچنین بسیار مهم است که شما عامل احتمالی و عواملی هستید که باعث بازگشت به گذشته می شود ، درک کنید.

با درک علائم خود ، شانس برای تقسیم بندی این عوامل و یادگیری مقابله با آنها به روش مثبت می توانست.

دانستن نیمی از جنگ است ، اگر با درک بیشتر در مورد این عوامل حیاتی ، اگر آنها را به صورت قاتع و در مقابل قوای باقی مانده برای آنها حل کنید.

سریع ترین روش در زمان زود انزالی

این در حالی است که شما می خواهید مسئولیت زندگی خود را دوباره به دست آورید ، این امر در کل روند بهبود شما از اختلال استرس پس از سانحه ضروری خواهد بود.

مشکلات جنسی و زود انزالی اگر با نظر داشتن این توصیه ها دارید ، تا زمانی که به طور کلی پیدا کنید ، اگر PTSD خود را کنترل کنید ، قابل کنترل است.

با جدی گرفتن این موضوع ، بیشترین فرصت را به شما می دهد تا پس از بکشید و زندگی خود را پس از گرفتن. با به دست آوردن یادگیری همه چیز در مورد اختلال استرس پس از سانحه ، به خود کمک کنید تا احساس آرامش و رفاه کلی زندگی خود را بد بدست آورید.

این نکات عالی را برای بازگشت از PTSD دنبال کنید تا این شرایط دیگر نتواند بهترین شما را به دست آورد.

این مطالب را نیز ببینید!

مشاوره اخلاقی زناشویی تلفنی

مشاوره اخلاقی زناشویی تلفنی

مشاوره اخلاقی زناشویی تلفنی مشاوره اخلاقی زناشویی تلفنی که مشاوره در مورد روابط زناشویی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *