صفحه اصلی / مشاوره روانشناسی کودک / مشاوره روانشناسی اینترنتی کودکان

مشاوره روانشناسی اینترنتی کودکان

مشاوره روانشناسی اینترنتی کودکان

مشاوره روانشناسی اینترنتی کودکان و مشاوره کودک تلفنی رایگان که  در آن به موضوع روانشناسی کودکان توجه می شود که سازگاری و قابل پیش بینی بودن این همان چیزی است که ما سعی می کنیم به عنوان والدین فراهم کنیم.

به عنوان یک مددکار اجتماعی بالینی دارای مجوز ، اینها برخی از خصوصیاتی است که هنگام ارزیابی سطح عملکرد / اختلال عملکرد در یک خانواده از آنها می پرسم.

به بهترین شکل ممکن ، به فرزندان خود کمک می کنیم تا یاد بگیرند آنچه گفتیم معتبر و محکم و درست است – از طریق روابط با ما ، آنها در حال رشد اعتماد هستند .

و امیدوارم که ، ما در زمینه اطمینان نسبتاً قابل اعتماد و قابل اعتماد ، سوابق مناسبی داشته باشیم.

بچه های ما به ما اعتماد می کنند تا به آنها بگویند چگونه دنیا کار می کند . اگر بگوییم ، “امروز دوشنبه است” ، دوشنبه است.

مشاوره روانشناسی اینترنتی کودکان تلفنی

اگر بگوییم ، “این دوشنبه هیچ مدرسه ای وجود ندارد زیرا روز یادبود است” ، حتی اگر دوشنبه ها روزهای مدرسه هستند ، آنها به ما اعتماد می کنند.

ما همچنین تلاش می کنیم همانطور که می گوییم عمل کنیم و منظورمان را بگوییم.

به عنوان مثال ، اگر بگویید ، “من با اتمام رویداد شما را تحویل می گیرم” ، ما در واقع به موقع ، هوشیار و با دقت ظاهر می شویم (و بخاطر اوقات دیرهنگام که تأخیر دارید عذرخواهی می کنیم) .

مشاوره روانشناسی اینترنتی کودکان
مشاوره روانشناسی اینترنتی کودکان

ما وقتی گرسنه هستند غذا تهیه می کنیم ، وقتی بیمار هستند از آنها مراقبت می کنیم ، وقتی بعد از مدرسه مدرسه دارند رقص ، فوتبال ، هنر یا پیشاهنگی دارند به آنها یادآوری می کنیم.

ما ثابت می کنیم که کلمه ما قابل اعتماد است ، برنامه ها برای پیگیری هستند .

کاری که ما انجام نمی دهیم این است که به آنها قول تعطیلات در یک پارک آبی را بدهیم و سپس آن را محقق نکنیم ، یا به آنها بگوییم که ما یک جشن تولد در نظر گرفته ایم و پس از آن موفق به تحویل آن نشده ایم.

مشاوره روانشناسی اینترنتی کودکان رایگان

متأسفانه ، سال 2020 چالش های زیادی را در این مهارت والدین برای ما ایجاد کرده است. تعطیلات ، میهمانی ها ، اردوها همه از انتظارات اولیه ما امسال لغو یا اصلاح شده اند.

خانواده های ما به روزرسانی های مربوط به پروتکل های مدرسه و تاریخ شروع ، ایمیل هایی که دروس شنا از سر گرفته می شود و اطلاعاتی که تیم های فوتبال آنها را ناخوشایند می کنند ، دریافت می کنند.

پس از آن ، یا درست قبل از وقوع آن یا چند روز قبل از طرح جدید ، به دلایل ایمنی ، ما باید در خانه بمانیم. از نو.

تأثیرات همه این تغییرات بر کودکان ما

ناخواسته ، در این عصر Covid ، کودکان ما به آرامی می آموزند که فقط به این دلیل که کسی به ما می گوید اتفاقی می افتد ، فقط به این دلیل که آنها آن را در اخبار می شنوند و توسط همه بزرگسالان در زندگی خود گفته می شود.

به این معنی نیست که رخ دادن. هنوز هم ممکن است ناپدید شود. آنها یاد می گیرند که جریمه نشوند ، و قابل پیش بینی نیستند.

برای برخی از کودکان ، این حتی ممکن است به سمت آنها تغییر کند در واقع انتظار ناامیدی ، تغییرات و غیرقابل پیش بینی بودن را دارند .

بهترین مشاوره روانشناسی اینترنتی کودکان

CDC ، دولت های ایالتی و محلی و اعضای هیئت مدیره و مدارس مدارس در تلاشند تصمیماتی بگیرند که ما را در امان نگه دارد ، اما در این روند ، با اعتماد اعتماد روابط فرزندان ما را از بین می برند.

اگر در زندگی خود فرزندانی دارید ، ناامیدی ، سردرگمی ، مشاجرات بیهوده و دلشکستگی در مورد کلاسها ، مهمانی ها ، فصول و حوادث لغو شده را مشاهده کرده اید .

این برای ما توضیح داده شد ، و ما آن را برای آنها توضیح دادیم – برای صاف کردن منحنی ها ، برای نجات جان انسانها لازم است.

ما این بهار گذشته را کاملاً تجربه کردیم. اکنون ، وقتی وارد زمستان 2020-2021 می شویم ، شاهد سرگردانی های مکرر بیشتری هستیم.

ما همچنان در تقویم ها تاریخ ها را حلقه می زنیم و سپس به ما گفته می شود که قوطی را به تاریخ جدیدی بارها و بارها بزنیم. ما والدین می فهمیم که این یک مداخله بی نظیر و ضروری است.

لیست مشوران روانشناسی اینترنتی کودک

بچه های ما فقط می دانند که ژوئن سپتامبر 2021 شد و آنها می توانند چندین رویداد را که توسط بزرگسالان برنامه ریزی شده بود فقط لغو شوند ، لیست کنند.

بنابراین چگونه اعتماد را به فرزندان خود بیاموزیم ؟ چگونه می توانیم وعده های دیگران را باور کنیم ، به ضمانت ها اعتماد کنیم ، و نذورات را به خود اختصاص دهیم؟

چگونه می توانیم به کودکان اعتماد کنیم؟

چگونه می توانیم به آنها کمک کنیم تا اطمینان و اطمینان داشته باشند که دیگران کاری را انجام می دهند که آنها می گویند انجام می دهند وقتی که در سال 2020 ما بارها و بارها گفته ایم .

امیدوارم ، اما …” مانند “من امیدوارم که مدرسه بتواند در ژانویه از سر گرفته شود ، اما [ما هشدار می دهیم ] ما نمی دانیم از این به بعد چه تغییر خواهد کرد “؟

راه حل ساده است: اطمینان حاصل کنید که بچه های شما همچنان به شما و دیگر بزرگسالانی که دوست دارند ، آنها را دوست دارند ، راهنمایی می کنند و با آنها رابطه شخصی دارند اعتماد می کنند.

(اینها افرادی هستند که ما بزرگسالان نیز بیشتر به آنها اعتماد داریم.) در مورد والدین خود بسیار صادق باشید .

به آنها بگویید که ما هنوز نمی دانیم. شما همچنان ثابت و قابل پیش بینی باشید ، حتی اگر دنیا اینگونه نباشد.

این مطالب را نیز ببینید!

مشاوره کودک تلفنی رایگان

مشاوره کودک تلفنی رایگان

مشاوره کودک تلفنی رایگان مشاوره کودک تلفنی رایگان و مشاوره روانشناسی تربیت کودکان آنلاین که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *